EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW 2022

Posted on Posted in Szkoła podstawowa
EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW 2022

26 września br. obchodzony jest w naszej szkole Europejski Dzień Języków.

Tegoroczna edycja była znakomitą okazją, by zwiększyć świadomość uczniów na temat uczenia się języków i różnorodności językowej. Na zajęciach języka angielskiego i niemieckiego uczniowie poznali sposoby witania się w różnych językach europejskich. Ku zdziwieniu wielu uczniów, wymawianie niektórych wyrażeń okazało się znakomitym ćwiczeniem logopedycznym i zabawą J.

Prace projektowe przygotowane przez uczniów to dobry pomysł na współpracę, pobudzenie wyobraźni, projektowanie i zapoznanie się z symbolami narodowymi krajów europejskich i ich językiem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie.

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI JĘZYKÓW OBCYCH