Dzień Kropki

Posted on Posted in KRONIKA SZKOLNA, Szkoła podstawowa

Międzynarodowy Dzień Kropki

   W naszej świetlicy szkolnej świętowaliśmy „Międzynarodowy Dzień Kropki”- dzień kreatywności, odwagi ,współpracy, który obchodzony jest na całym świecie 15 września.  Inaugurując obchody Międzynarodowego Dnia Kropki zaprezentowaliśmy świetliczakom książkę Petera Reynoldsa „Kropka” zapoznając z  historią Vashti.  Każdy, kto przekroczył próg świetlicy w tym dniu, otrzymywał od nas symboliczną kropkę.  Podczas świetlicowego dnia kropki świetnie wszyscy się bawiliśmy. Nie zabrakło mnóstwa wrażeń. Zarówno starsi, jak i młodsi uczniowie bardzo chętnie grali w grę z trafianiem do celu. Uczniowie wykonali piękne prace plastyczne z kropką w tle wykazując się niezwykłą wyobraźnią i pomysłowością.

Nasze prace można podziwiać w galerii zdjęć.  Świetlicowy dzień kropki uważamy za bardzo udany. Z niecierpliwością czekamy na kolejny.

Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej

wraz z wychowawczyniami